1η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

16:00 - 13/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:00 - 13/10/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 13/10/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

16:00 - 14/10/2018Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 14/10/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 14/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2η Αγωνιστική

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 21/10/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 20/10/2018Γήπεδο Κρούστα
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 21/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 20/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:00 - 21/10/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:00 - 20/10/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

16:00 - 27/10/2018Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 27/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:00 - 27/10/2018Γήπεδο Λακωνιών
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 27/10/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 28/10/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 28/10/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 03/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 03/11/2018Γήπεδο Λακωνιών
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 03/11/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 04/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 04/11/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 04/11/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

5η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 10/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 10/11/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 10/11/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 11/11/2018Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 11/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 11/11/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

6η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 17/11/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11:00 - 18/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 18/11/2018Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 18/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 18/11/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 18/11/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 24/11/2018Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 24/11/2018Γήπεδο Λακωνιών
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 24/11/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 25/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 25/11/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 25/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

8η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 01/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 01/12/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 01/12/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 02/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 02/12/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 02/12/2018Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

9η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 08/12/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 08/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 08/12/2018Γήπεδο Κριτσάς
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 09/12/2018Γήπεδο Παλαικάστρου
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 09/12/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 09/12/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 16/12/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 15/12/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 16/12/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 15/12/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 16/12/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 16/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 05/01/2019Γήπεδο Ελούντας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 06/01/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 05/01/2019Γήπεδο Λακωνιών
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 05/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 05/01/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 06/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

12η Αγωνιστική

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 12/01/2019Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 12/01/2019Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 12/01/2019Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 30/01/2019Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 13/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 13/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 19/01/2019Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 19/01/2019Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 20/01/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 20/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 20/01/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 20/01/2019Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

14η Αγωνιστική

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 26/01/2019Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 26/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 27/01/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 26/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 27/01/2019Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 27/01/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 03/02/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 03/02/2019
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 02/02/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 02/02/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 03/02/2019Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 03/02/2019Γήπεδο Παλαικάστρου
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 09/02/2019Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 10/02/2019Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 10/02/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 10/02/2019Γήπεδο Κριτσάς
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 10/02/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 09/02/2019Βουζουνεράκειο Στάδιο
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

17η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

TBA
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

TBA
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

TBA
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

TBA
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

TBA
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

18η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

TBA
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

TBA
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

TBA
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

TBA
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

TBA
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

19η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

TBA
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

TBA
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

TBA
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

TBA
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

TBA
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

TBA
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

20η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

TBA
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

TBA
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

TBA
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

TBA
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

TBA
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

21η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

TBA
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

TBA
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

TBA
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

TBA
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

TBA
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

22η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

TBA
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

TBA
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

TBA
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

TBA
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

TBA
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:1 15:00 - 02/02/2019
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:0 15:00 - 02/02/2019
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

1:5 15:00 - 03/02/2019
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

4:0 15:00 - 03/02/2019
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

4:0 15:00 - 03/02/2019
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

6:0 15:00 - 03/02/2019
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:2 15:00 - 26/01/2019
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

2:2 15:00 - 26/01/2019
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:6 15:00 - 26/01/2019
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:3 15:00 - 27/01/2019
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:5 15:00 - 27/01/2019
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:1 15:00 - 27/01/2019
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

3:2 15:00 - 19/01/2019
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:0 15:00 - 19/01/2019
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:1 15:00 - 20/01/2019
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 15:00 - 20/01/2019
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:1 15:00 - 20/01/2019
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1:0 15:00 - 20/01/2019
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

12η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

2:3 15:00 - 12/01/2019
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:6 15:00 - 12/01/2019
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

8:1 15:00 - 12/01/2019
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:0 15:00 - 13/01/2019
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

5:1 15:00 - 13/01/2019
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

3:1 15:00 - 30/01/2019
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

11η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

5:1 15:00 - 05/01/2019
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:0 15:00 - 05/01/2019
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

1:1 15:00 - 05/01/2019
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

5:1 15:00 - 05/01/2019
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:6 15:00 - 06/01/2019
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:1 15:00 - 06/01/2019
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

10η Αγωνιστική

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

5:0 15:00 - 15/12/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

4:1 15:00 - 15/12/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

2:2 15:00 - 16/12/2018
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:3 15:00 - 16/12/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

9:0 15:00 - 16/12/2018
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:3 15:00 - 16/12/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

9η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:0 15:00 - 08/12/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

2:0 15:00 - 08/12/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

1:6 15:00 - 08/12/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

3:1 15:00 - 09/12/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:5 15:00 - 09/12/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:3 15:00 - 09/12/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

8η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:2 15:00 - 01/12/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:0 15:00 - 01/12/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:1 15:00 - 01/12/2018
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

7:0 15:00 - 02/12/2018
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

8:1 15:00 - 02/12/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

6:0 15:00 - 02/12/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

0:4 15:00 - 24/11/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

5:0 15:00 - 24/11/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

3:1 15:00 - 24/11/2018
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:3 15:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:4 15:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

4:1 15:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

6η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

2:2 15:00 - 17/11/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

4:0 11:00 - 18/11/2018
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:0 15:00 - 18/11/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:3 15:00 - 18/11/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:2 15:00 - 18/11/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:2 15:00 - 18/11/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

5η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:4 15:00 - 10/11/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

8:0 15:00 - 10/11/2018
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:2 15:00 - 10/11/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

0:2 15:00 - 11/11/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5:0 15:00 - 11/11/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

3:3 15:00 - 11/11/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

7:0 15:00 - 03/11/2018
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

1:2 15:00 - 03/11/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:2 15:00 - 03/11/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

2:4 15:00 - 04/11/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:4 15:00 - 04/11/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

3:3 15:00 - 04/11/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

6:2 16:00 - 27/10/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 16:00 - 27/10/2018
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

3:0 16:00 - 27/10/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

5:1 16:00 - 27/10/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:0 15:00 - 28/10/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:6 15:00 - 28/10/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

2η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:3 16:00 - 20/10/2018
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:4 16:00 - 20/10/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:2 16:00 - 20/10/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

5:1 16:00 - 21/10/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:1 16:00 - 21/10/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

0:0 16:00 - 21/10/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

1:3 16:00 - 13/10/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 16:00 - 13/10/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:3 16:00 - 13/10/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

3:3 16:00 - 14/10/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:1 16:00 - 14/10/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:0 16:00 - 14/10/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας151311588+5040
2Α.Ο.Α.Ν.Α.Ο.Α.Ν.151230585+5339
3Α.Ο. Κόρφος ΕλούνταςΑ.Ο. Κόρφος Ελούντας1512123612+2437
4Α.Ο. Νίκη ΣητείαςΑ.Ο. Νίκη Σητείας1510325211+4134
5Α.Ο. ΚριτσάςΑ.Ο. Κριτσάς157171825-722
6Α.Ο.Σ. ΚουτσουράΑ.Ο.Σ. Κουτσουρά157173424+1022
7Α.Ο. Ίτανος ΠαλαίκαστρουΑ.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου155282546-2117
8Α.Σ.Ι.Α.Σ.Ι.153752626016
9Νέοι Ο.Φ.Ι.Νέοι Ο.Φ.Ι.1532101944-2511
10Α.Ε. ΛακωνιώνΑ.Ε. Λακωνιών1523101451-379
11Π.Α.Ο. ΚρούσταςΠ.Α.Ο. Κρούστας1514101552-377
12Α.Ο. Σκοπής ΣητείαςΑ.Ο. Σκοπής Σητείας1502131354-412