1η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

2η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

5η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

6η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

8η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

9η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

10η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

12η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

13η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

18η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.00000000
2Α.Ο. Ομόνοια ΧουμεριάκουΑ.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου00000000
3Α.Ο. Θύελλα ΙεράπετραςΑ.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας00000000
4Α.Ο. ΒραχασίουΑ.Ο. Βραχασίου00000000
5Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού00000000
6Α.Ο. Οροπεδιακός ΧανδράΑ.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά00000000
7Α.Ε. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας00000000
8Α.Ε. Λυγιάς ΙεράπετραςΑ.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας00000000
9Α.Ε.Λ. ΔίαςΑ.Ε.Λ. Δίας00000000
10Α.Ο. Κεραυνός ΣητείαςΑ.Ο. Κεραυνός Σητείας00000000