1η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBAΓήπεδο Σητείας
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 10/11/2018Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

11:00 - 11/11/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 11/11/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

15:00 - 11/11/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

15:00 - 17/11/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 17/11/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 17/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 17/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 18/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 24/11/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 25/11/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

11:00 - 25/11/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 25/11/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 25/11/2018Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

11:00 - 02/12/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:00 - 02/12/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 02/12/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 02/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

15:00 - 02/12/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

5η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 08/12/2018Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

15:00 - 08/12/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 08/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

11:00 - 08/12/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 09/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

6η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 15/12/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 15/12/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 16/12/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

11:00 - 16/12/2018Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 15/12/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

15:00 - 12/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 12/01/2019Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

11:00 - 13/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

11:00 - 13/01/2019Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 13/01/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

8η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 19/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 19/01/2019Γήπεδο Κρούστα
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 19/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 20/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 20/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

9η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 27/01/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 27/01/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

11:00 - 27/01/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 26/01/2019Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

11:00 - 27/01/2019Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

10η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 02/02/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

11:00 - 03/02/2019Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

10:30 - 03/02/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:30 - 02/02/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

15:00 - 02/02/2019Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

11η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 09/02/2019Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 10/02/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 10/02/2019Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 10/02/2019Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 09/02/2019Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

12η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

13η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

TBA
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

TBA
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

TBA
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

18η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

TBA
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

TBA
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

TBA
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

TBA
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

TBA
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

5:0 11:30 - 02/02/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

1:1 15:00 - 02/02/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:3 15:00 - 02/02/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

4:1 10:30 - 03/02/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2:1 11:00 - 03/02/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

0:3 15:00 - 26/01/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

5:1 11:00 - 27/01/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:2 11:00 - 27/01/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4:2 15:00 - 27/01/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:2 15:00 - 27/01/2019
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

8η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

4:2 15:00 - 19/01/2019
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:2 15:00 - 19/01/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:1 15:00 - 19/01/2019
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

6:4 11:00 - 20/01/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

1:1 11:00 - 20/01/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:1 15:00 - 12/01/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

3:4 15:00 - 12/01/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

2:1 11:00 - 13/01/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

2:1 11:00 - 13/01/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

3:1 15:00 - 13/01/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

6η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

0:2 15:00 - 15/12/2018
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

3:0 15:00 - 15/12/2018
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:0 15:00 - 15/12/2018
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:4 11:00 - 16/12/2018
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

1:2 11:00 - 16/12/2018
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

5η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:1 11:00 - 08/12/2018
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

1:1 11:00 - 08/12/2018
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

3:0 15:00 - 08/12/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

0:2 15:00 - 08/12/2018
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

3:1 15:00 - 09/12/2018
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

0:0 11:00 - 02/12/2018
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:4 11:00 - 02/12/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

3:2 11:00 - 02/12/2018
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

1:2 11:00 - 02/12/2018
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

2:1 15:00 - 02/12/2018
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:0 15:00 - 24/11/2018
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

2:1 11:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:1 11:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2:1 11:00 - 25/11/2018
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

8:0 15:00 - 25/11/2018
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

2η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

8:1 15:00 - 17/11/2018
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

0:1 15:00 - 17/11/2018
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

0:1 15:00 - 17/11/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

4:1 15:00 - 17/11/2018
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

2:3 11:00 - 18/11/2018
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

1η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:1 15:00 - 10/11/2018
Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ε.Λ. Δίας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:2 11:00 - 11/11/2018
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

2:1 11:00 - 11/11/2018
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

3:2 15:00 - 11/11/2018
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. ΒραχασίουΑ.Ο. Βραχασίου108022412+1224
2Α.Ε.Λ. ΔίαςΑ.Ε.Λ. Δίας10622199+1020
3Α.Ε. Λυγιάς ΙεράπετραςΑ.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας107031914+518
4Α.Ο. Οροπεδιακός ΧανδράΑ.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά105231914+517
5Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού105142513+1216
6Α.Ο. Ομόνοια ΧουμεριάκουΑ.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου105052323015
7Α.Ε. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας104241315-214
8Α.Ο. Θύελλα ΙεράπετραςΑ.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας93152018+210
9Α.Ο. Κεραυνός ΣητείαςΑ.Ο. Κεραυνός Σητείας9216517-127
10Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.10019940-311