1η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 23/11/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 23/11/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

2η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 30/11/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

10:30 - 01/12/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

10:30 - 01/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

2η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 30/11/2019
Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

10:30 - 01/12/2019
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

3η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

10:30 - 07/12/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10:30 - 07/12/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 08/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

3η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

15:00 - 07/12/2019
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

10:30 - 08/12/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

4η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 14/12/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

10:30 - 15/12/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

10:30 - 15/12/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 14/12/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 15/12/2019
Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

5η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 21/12/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

15:00 - 21/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10:30 - 22/12/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

5η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

10:30 - 22/12/2019
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

10:30 - 22/12/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

6η Αγωνιστική - Α' Όμιλος

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 11/01/2020
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

10:30 - 12/01/2020
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

10:30 - 12/01/2020
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

6η Αγωνιστική - Β' Όμιλος

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 11/01/2020
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

10:30 - 12/01/2020
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

5η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

2:10 15:00 - 21/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

6:0 15:00 - 21/12/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

4:1 10:30 - 22/12/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

5η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

1:1 10:30 - 22/12/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:0 10:30 - 22/12/2019
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

4η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

10:0 15:00 - 14/12/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

0:7 10:30 - 15/12/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

1:3 10:30 - 15/12/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

4η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

2:1 15:00 - 14/12/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

5:1 15:00 - 15/12/2019
Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

3η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

6:2 10:30 - 07/12/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

2:1 10:30 - 07/12/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4:2 15:00 - 08/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

3η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

4:2 15:00 - 07/12/2019
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

4:0 10:30 - 08/12/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

5:0 15:00 - 30/11/2019
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

1:3 10:30 - 01/12/2019
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

4:0 10:30 - 01/12/2019
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

3:2 15:00 - 30/11/2019
Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

1:5 10:30 - 01/12/2019
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

6:0 15:00 - 23/11/2019
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

4:0 10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:4 10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1η Αγωνιστική - Β Όμιλος

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

4:0 10:30 - 24/11/2019
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:0 15:00 - 24/11/2019
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α Όμιλος

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. ΒραχασίουΑ.Ο. Βραχασίου5500262+2415
2Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού5401317+2412
3Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.5302912-39
4Α.Ε. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας52031021-116
5Α.Ο. Ομόνοια ΧουμεριάκουΑ.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου5113924-153
6Α.Ο. Θύελλα ΙεράπετραςΑ.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας5005320-170

Β Όμιλος

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ε. Λυγιάς ΙεράπετραςΑ.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας4310112+910
2Α.Ο. Σκοπής ΣητείαςΑ.Ο. Σκοπής Σητείας421185+37
3Α.Ο. Κεραυνός ΣητείαςΑ.Ο. Κεραυνός Σητείας420285+36
4Α.Ε. Λιβυκός ΚουτσουράΑ.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά4112811-34
5Α.Ο. Οροπεδιακός ΧανδράΑ.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά4013214-121