1η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

16:00 - 08/10/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 08/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 08/10/2016Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 09/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 09/10/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:00 - 09/10/2016Γήπεδο Νεάπολης
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 09/10/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2η Αγωνιστική

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:00 - 15/10/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

16:00 - 15/10/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 16/10/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:00 - 16/10/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

16:00 - 16/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 16/10/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:00 - 16/10/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

3η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 22/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

16:00 - 22/10/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 22/10/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:00 - 22/10/2016Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 23/10/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

16:00 - 23/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 23/10/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 29/10/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:00 - 29/10/2016Γήπεδο Κριτσάς
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 29/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 30/10/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 30/10/2016Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 30/10/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 09/11/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

5η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 05/11/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 05/11/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 05/11/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 06/11/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 06/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 06/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 06/11/2016Γήπεδο Νεάπολης
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

6η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 12/11/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 12/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 12/11/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 13/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 13/11/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 13/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 13/11/2016Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

7η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 19/11/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 19/11/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 19/11/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 20/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 20/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 20/11/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 20/11/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

8η Αγωνιστική

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 26/11/2016Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 26/11/2016Γήπεδο Σητείας
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 26/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 27/11/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 27/11/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 27/11/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 27/11/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 03/12/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 03/12/2016Γήπεδο Λακωνιών
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 03/12/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 04/12/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 04/12/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 04/12/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 04/12/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 10/12/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 10/12/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 11/12/2016Γήπεδο Νεάπολης
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 11/12/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 11/12/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 11/12/2016Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 11/12/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 17/12/2016Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 17/12/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 17/12/2016Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 18/12/2016Γήπεδο Σητείας
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 18/12/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 18/12/2016Γήπεδο Λακωνιών
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 18/12/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

12η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 07/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 07/01/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 07/01/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 21/01/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 22/01/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 22/01/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 22/01/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 14/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 14/01/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 14/01/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 15/01/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 15/01/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 15/01/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 15/01/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

14η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 28/01/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 28/01/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 29/01/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 29/01/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 29/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 29/01/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 29/01/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 04/02/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 04/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 05/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 05/02/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 05/02/2017Γήπεδο Κρούστα
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 05/02/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 05/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 11/02/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 11/02/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 11/02/2017Γήπεδο Λακωνιών
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 11/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 12/02/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 12/02/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 12/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

17η Αγωνιστική

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 18/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 18/02/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 18/02/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 19/02/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 19/02/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 19/02/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 19/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

18η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 25/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 25/02/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 25/02/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 25/02/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 26/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 26/02/2017Γήπεδο Ελούντας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 26/02/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

19η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 05/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 05/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

20η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 08/03/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 08/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 08/03/2017Γήπεδο Νεάπολης
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 08/03/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 08/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 08/03/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 09/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

21η Αγωνιστική

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 11/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 11/03/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 12/03/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

15:00 - 22/03/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 12/03/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 12/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 12/03/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

22η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

15:00 - 18/03/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:00 - 18/03/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 19/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 19/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

TBAΓήπεδο Κρούστα
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 22/03/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

15:00 - 22/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

23η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

15:00 - 25/03/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 25/03/2017Γήπεδο Κριτσάς
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 26/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 26/03/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 26/03/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 26/03/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:00 - 26/03/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

24η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:30 - 01/04/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:30 - 01/04/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:30 - 01/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:30 - 01/04/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

16:30 - 02/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:30 - 02/04/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:30 - 02/04/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

25η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

16:30 - 04/04/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:30 - 05/04/2017Γήπεδο Ελούντας
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:30 - 05/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:30 - 05/04/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:30 - 05/04/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

16:30 - 05/04/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:30 - 06/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

26η Αγωνιστική

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

16:30 - 09/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Λακωνιών
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:30 - 09/04/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

PLAYOFF - 1ος Γύρος

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 23/04/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 23/04/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

PLAYOUT - 1ος Γύρος

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

16:00 - 23/04/2017Γήπεδο Λακωνιών
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 23/04/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

26η Αγωνιστική

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

3:1 16:30 - 09/04/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

4:0 16:30 - 09/04/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

3:0 16:30 - 09/04/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1:2 16:30 - 09/04/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:2 16:30 - 09/04/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

3:1 16:30 - 09/04/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

6:1 16:30 - 09/04/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

25η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

2:1 16:30 - 04/04/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:2 16:30 - 05/04/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

7:0 16:30 - 05/04/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:0 16:30 - 05/04/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:1 16:30 - 05/04/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

2:0 16:30 - 05/04/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:1 16:30 - 06/04/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

24η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:2 16:30 - 01/04/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:0 16:30 - 01/04/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

6:0 16:30 - 01/04/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

3:1 16:30 - 01/04/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

4:2 16:30 - 02/04/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:1 16:30 - 02/04/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:1 16:30 - 02/04/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

23η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:2 15:00 - 25/03/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

3:1 15:00 - 25/03/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

6:2 16:00 - 26/03/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:0 16:00 - 26/03/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

5:0 16:00 - 26/03/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5:0 16:00 - 26/03/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

2:1 16:00 - 26/03/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

22η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:6 15:00 - 18/03/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

3:1 16:00 - 18/03/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:2 15:00 - 19/03/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:1 15:00 - 19/03/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

2:0 15:00 - 22/03/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 16:00 - 22/03/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:1 00:00 - 10/08/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

21η Αγωνιστική

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

9:1 15:00 - 11/03/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

5:0 15:00 - 11/03/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

4:4 15:00 - 12/03/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

2:1 15:00 - 12/03/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:1 15:00 - 12/03/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:1 15:00 - 12/03/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

2:1 15:00 - 22/03/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

20η Αγωνιστική

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:0 15:00 - 08/03/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:9 15:00 - 08/03/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

3:0 15:00 - 08/03/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

2:1 15:00 - 08/03/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 15:00 - 08/03/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

4:2 16:00 - 08/03/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

7:2 15:00 - 09/03/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

19η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:0 15:00 - 04/03/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:1 15:00 - 04/03/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:1 15:00 - 04/03/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:2 15:00 - 04/03/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

2:4 15:00 - 04/03/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

3:0 15:00 - 05/03/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:0 15:00 - 05/03/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

18η Αγωνιστική

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:5 15:00 - 25/02/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

1:3 15:00 - 25/02/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 15:00 - 25/02/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:2 15:00 - 25/02/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5:0 15:00 - 26/02/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

4:1 15:00 - 26/02/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:0 15:00 - 26/02/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

17η Αγωνιστική

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

5:0 15:00 - 18/02/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:1 15:00 - 18/02/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:4 15:00 - 18/02/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:3 15:00 - 19/02/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:0 15:00 - 19/02/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:4 15:00 - 19/02/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

2:2 15:00 - 19/02/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:0 15:00 - 11/02/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

0:0 15:00 - 11/02/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

2:1 15:00 - 11/02/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

2:6 15:00 - 11/02/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

1:0 15:00 - 12/02/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

5:0 15:00 - 12/02/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:0 15:00 - 12/02/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:4 15:00 - 04/02/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

4:0 15:00 - 04/02/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:3 15:00 - 05/02/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

2:1 15:00 - 05/02/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:4 15:00 - 05/02/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:2 15:00 - 05/02/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:0 15:00 - 05/02/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

14η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

4:1 15:00 - 28/01/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

3:1 15:00 - 28/01/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:3 15:00 - 29/01/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:6 15:00 - 29/01/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

3:0 15:00 - 29/01/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:1 15:00 - 29/01/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:1 15:00 - 29/01/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:1 15:00 - 14/01/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:0 15:00 - 14/01/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:1 15:00 - 14/01/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:1 15:00 - 15/01/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

2:0 15:00 - 15/01/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 15:00 - 15/01/2017
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:3 15:00 - 15/01/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

12η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:3 15:00 - 07/01/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:2 15:00 - 07/01/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

1:3 15:00 - 07/01/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

3:1 15:00 - 21/01/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:5 15:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:1 15:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

5:0 15:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

2:2 15:00 - 17/12/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

2:1 15:00 - 17/12/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:1 15:00 - 17/12/2016
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:0 15:00 - 18/12/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

5:0 15:00 - 18/12/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:3 15:00 - 18/12/2016
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:1 15:00 - 18/12/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

0:12 15:00 - 10/12/2016
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

3:2 15:00 - 10/12/2016
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

4:2 15:00 - 11/12/2016
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

0:0 15:00 - 11/12/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:4 15:00 - 11/12/2016
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:1 15:00 - 11/12/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

5:0 15:00 - 11/12/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 15:00 - 03/12/2016
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5:0 15:00 - 03/12/2016
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

2:1 15:00 - 03/12/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

4:1 15:00 - 04/12/2016
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

2:0 15:00 - 04/12/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:3 15:00 - 04/12/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:4 15:00 - 04/12/2016
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

8η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:3 15:00 - 26/11/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:0 15:00 - 26/11/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

2:0 15:00 - 26/11/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:1 15:00 - 27/11/2016
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:4 15:00 - 27/11/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:2 15:00 - 27/11/2016
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 15:00 - 27/11/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

7η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

2:1 15:00 - 19/11/2016
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:3 15:00 - 19/11/2016
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:2 15:00 - 19/11/2016
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

3:0 15:00 - 20/11/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:0 15:00 - 20/11/2016
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

9:0 15:00 - 20/11/2016
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:1 15:00 - 20/11/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

6η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:2 15:00 - 12/11/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:2 15:00 - 12/11/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

0:1 15:00 - 12/11/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:2 15:00 - 13/11/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

3:0 15:00 - 13/11/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:1 15:00 - 13/11/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

2:1 15:00 - 13/11/2016
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

5η Αγωνιστική

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

0:1 15:00 - 05/11/2016
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

3:2 15:00 - 05/11/2016
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:1 15:00 - 05/11/2016
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

2:0 15:00 - 06/11/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

6:0 15:00 - 06/11/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:6 15:00 - 06/11/2016
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:1 15:00 - 06/11/2016
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 16:00 - 29/10/2016
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:1 16:00 - 29/10/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

4:1 16:00 - 29/10/2016
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

6:0 15:00 - 30/10/2016
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:0 15:00 - 30/10/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

5:1 15:00 - 30/10/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

4:1 15:00 - 09/11/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

3η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

2:1 16:00 - 22/10/2016
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:0 16:00 - 22/10/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

0:2 16:00 - 22/10/2016
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

3:2 16:00 - 22/10/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:3 16:00 - 23/10/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

6:0 16:00 - 23/10/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:2 16:00 - 23/10/2016
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2η Αγωνιστική

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

3:1 16:00 - 15/10/2016
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

1:4 16:00 - 15/10/2016
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

7:1 16:00 - 16/10/2016
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:0 16:00 - 16/10/2016
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

1:0 16:00 - 16/10/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

6:0 16:00 - 16/10/2016
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

0:1 16:00 - 16/10/2016
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1η Αγωνιστική

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

1:5 16:00 - 08/10/2016
Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ε. Λακωνιών

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:1 16:00 - 08/10/2016
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

8:0 16:00 - 08/10/2016
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:1 16:00 - 09/10/2016
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

0:8 16:00 - 09/10/2016
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:0 16:00 - 09/10/2016
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:1 16:00 - 09/10/2016
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Ο.Φ.Ι.Ο.Φ.Ι.26231210214+8870
2Α.Ο. Νίκη ΣητείαςΑ.Ο. Νίκη Σητείας2621325810+4863
3Α.Ο. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας2617457524+5155
4Α.Ο.Α.Ν.Α.Ο.Α.Ν.2614484429+1546
5Α.Σ.Ι.Α.Σ.Ι.2614395030+2045
6Α.Ο. Κόρφος ΕλούνταςΑ.Ο. Κόρφος Ελούντας2611785030+2040
7Α.Ε. ΝεάποληςΑ.Ε. Νεάπολης2611694136+539
8Α.Ο. ΚριτσάςΑ.Ο. Κριτσάς2694134040031
9Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού2694132839-1131
10Α.Ο.Σ. ΚουτσουράΑ.Ο.Σ. Κουτσουρά2684143343-1028
11Α.Ε. ΛακωνιώνΑ.Ε. Λακωνιών2683153861-2327
12Π.Α.Ο. ΚρούσταςΠ.Α.Ο. Κρούστας2683153755-1827
13Α.Ο. Σκοπής ΣητείαςΑ.Ο. Σκοπής Σητείας2632211986-6712
14Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.26212314117-1037

Βαθμολογία FAIR-PLAY

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. Σκοπής ΣητείαςΑ.Ο. Σκοπής Σητείας124.55
2Α.Ο. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας118.85
3Α.Ο. Νίκη ΣητείαςΑ.Ο. Νίκη Σητείας117.05
4Ο.Φ.Ι.Ο.Φ.Ι.116.05
5Α.Ο.Σ. ΚουτσουράΑ.Ο.Σ. Κουτσουρά114.55
6Α.Ο. Κόρφος ΕλούνταςΑ.Ο. Κόρφος Ελούντας110.3
7Α.Σ.Ι.Α.Σ.Ι.109.6
8Α.Ε. ΝεάποληςΑ.Ε. Νεάπολης106.2
9Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.104.4
10Α.Ο. ΚριτσάςΑ.Ο. Κριτσάς102.7
11Α.Ε. ΛακωνιώνΑ.Ε. Λακωνιών101.6
12Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού98.8
13Π.Α.Ο. ΚρούσταςΠ.Α.Ο. Κρούστας94.8
14Α.Ο.Α.Ν.Α.Ο.Α.Ν.90