1η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 14/10/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 14/10/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

16:00 - 14/10/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 15/10/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:00 - 15/10/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 15/10/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

16:00 - 21/10/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:00 - 21/10/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 21/10/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 22/10/2017Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:00 - 22/10/2017Νικητής Α.Ε Λυγιάς – Ο.Φ.Ι.
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 22/10/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 28/10/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 28/10/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

16:00 - 28/10/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 29/10/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 29/10/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 29/10/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 04/11/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 04/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 04/11/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 05/11/2017Γήπεδο Νεάπολης
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 05/11/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 05/11/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 11/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 11/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 12/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 12/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 12/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 12/11/2017Α.Ε. Λιβυκός Κουτσουρά
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

6η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 18/11/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 18/11/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 18/11/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 19/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 19/11/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 07/12/2018Α.Ε. Αναγέννηση
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

7η Αγωνιστική

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 25/11/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 25/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 25/11/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 26/11/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 26/11/2017Γήπεδο Κρούστα
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 26/11/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

8η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 02/12/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 02/12/2017Γήπεδο Σητείας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 02/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 03/12/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 03/12/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 03/12/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

9η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 09/12/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 09/12/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 09/12/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 10/12/2017Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 10/12/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 10/12/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 16/12/2017Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 16/12/2017Γήπεδο Νεάπολης
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 16/12/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 17/12/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 17/12/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 17/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 06/01/2018Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 06/01/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 07/01/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 07/01/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 07/01/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

18:00 - 07/01/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

12η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 13/01/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 13/01/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 13/01/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 14/01/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 14/01/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 14/01/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 20/01/2018Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 20/01/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 21/01/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 20/01/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 21/01/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 21/01/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

14η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 28/01/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 27/01/2018Γήπεδο Νεάπολης
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 28/01/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 27/01/2018Γήπεδο Κριτσάς
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 28/01/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

18:00 - 28/01/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15η Αγωνιστική

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 03/02/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 04/02/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 04/02/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 03/02/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 03/02/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 04/02/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 11/02/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 11/02/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 11/02/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 10/02/2018Γήπεδο Κριτσάς
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 10/02/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 10/02/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

15:00 - 25/02/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 25/02/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 24/02/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 25/02/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 28/02/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 25/02/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

18η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 03/03/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 03/03/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 04/03/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

15:00 - 03/03/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 04/03/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

15:00 - 04/03/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

19η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

15:00 - 11/03/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

15:00 - 10/03/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

15:00 - 11/03/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15:00 - 11/03/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

15:00 - 10/03/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

15:00 - 10/03/2018Γήπεδο Ελούντας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

20η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 18/03/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

16:00 - 17/03/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

16:00 - 17/03/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 18/03/2018Γήπεδο Ελούντας
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 18/03/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16:00 - 17/03/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

21η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

16:00 - 25/03/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 24/03/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

16:00 - 25/03/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

16:00 - 24/03/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

16:00 - 24/03/2018Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

16:00 - 25/03/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

22η Αγωνιστική

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 01/04/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

16:00 - 31/03/2018Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

16:00 - 31/03/2018Βουζουνεράκειο Στάδιο
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

16:00 - 01/04/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

16:00 - 01/04/2018Γήπεδο Κρούστα
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

16:00 - 01/04/2018Γήπεδο Νεάπολης
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

22η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

3:0 16:00 - 31/03/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:0 16:00 - 31/03/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

3:0 16:00 - 01/04/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:4 16:00 - 01/04/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

4:0 16:00 - 01/04/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:1 16:00 - 01/04/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

21η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

3:0 16:00 - 24/03/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:2 16:00 - 24/03/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:2 16:00 - 24/03/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:3 16:00 - 25/03/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

5:1 16:00 - 25/03/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:7 16:00 - 25/03/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

20η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

6:1 16:00 - 17/03/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

0:1 16:00 - 17/03/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:4 16:00 - 17/03/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:1 16:00 - 18/03/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:1 16:00 - 18/03/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:1 16:00 - 18/03/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

19η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:3 15:00 - 10/03/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:7 15:00 - 10/03/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

6:1 15:00 - 10/03/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

2:0 15:00 - 11/03/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:2 15:00 - 11/03/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:2 15:00 - 11/03/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

18η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

6:1 15:00 - 03/03/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

5:2 15:00 - 03/03/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

2:8 15:00 - 03/03/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:2 15:00 - 04/03/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

0:2 15:00 - 04/03/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:2 15:00 - 04/03/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

3:0 15:00 - 24/02/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

7:1 15:00 - 25/02/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:1 15:00 - 25/02/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:1 15:00 - 25/02/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

6:0 15:00 - 25/02/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

2:4 15:00 - 28/02/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:3 15:00 - 10/02/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

3:1 15:00 - 10/02/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

2:1 15:00 - 10/02/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:4 15:00 - 11/02/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

6:3 15:00 - 11/02/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

0:2 15:00 - 11/02/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

15η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:4 15:00 - 03/02/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

4:0 15:00 - 03/02/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

3:1 15:00 - 03/02/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:0 15:00 - 04/02/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

2:2 15:00 - 04/02/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

4:4 15:00 - 04/02/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:0 15:00 - 27/01/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

4:0 15:00 - 27/01/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:0 15:00 - 28/01/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:2 15:00 - 28/01/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:1 15:00 - 28/01/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:2 18:00 - 28/01/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:6 15:00 - 20/01/2018
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:4 15:00 - 20/01/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

6:0 15:00 - 20/01/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

0:1 15:00 - 21/01/2018
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:2 15:00 - 21/01/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:4 15:00 - 21/01/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

12η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

6:0 15:00 - 13/01/2018
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

5:0 15:00 - 13/01/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:3 15:00 - 13/01/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

2:2 15:00 - 14/01/2018
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:1 15:00 - 14/01/2018
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:0 15:00 - 14/01/2018
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

2:2 15:00 - 06/01/2018
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

3:1 15:00 - 06/01/2018
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:3 15:00 - 07/01/2018
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

8:2 15:00 - 07/01/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

4:1 15:00 - 07/01/2018
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1:0 18:00 - 07/01/2018
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:1 15:00 - 16/12/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

5:0 15:00 - 16/12/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

5:1 15:00 - 16/12/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:2 15:00 - 17/12/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:1 15:00 - 17/12/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:3 15:00 - 17/12/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:3 15:00 - 09/12/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:0 15:00 - 09/12/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

3:0 15:00 - 09/12/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1:1 15:00 - 10/12/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:0 15:00 - 10/12/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1:3 15:00 - 10/12/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

8η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:5 15:00 - 02/12/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

3:1 15:00 - 02/12/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:0 15:00 - 02/12/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:4 15:00 - 03/12/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

0:3 15:00 - 03/12/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

5:0 15:00 - 03/12/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

7η Αγωνιστική

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

2:0 15:00 - 25/11/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:1 15:00 - 25/11/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

2:1 15:00 - 25/11/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:4 15:00 - 26/11/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

2:3 15:00 - 26/11/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:0 15:00 - 26/11/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

6η Αγωνιστική

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

3:0 15:00 - 18/11/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:2 15:00 - 18/11/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

0:2 15:00 - 18/11/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

0:0 15:00 - 19/11/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

1:4 15:00 - 19/11/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 15:00 - 07/12/2018
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

5η Αγωνιστική

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:2 15:00 - 11/11/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:5 15:00 - 11/11/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:0 15:00 - 12/11/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

5:1 15:00 - 12/11/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

2:1 15:00 - 12/11/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:0 15:00 - 12/11/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

4η Αγωνιστική

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

4:0 15:00 - 04/11/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:2 15:00 - 04/11/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:3 15:00 - 04/11/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

1:1 15:00 - 05/11/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:1 15:00 - 05/11/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

0:1 15:00 - 05/11/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4:0 16:00 - 28/10/2017
Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

5:2 16:00 - 28/10/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:2 16:00 - 28/10/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

1:0 15:00 - 29/10/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:1 15:00 - 29/10/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:8 15:00 - 29/10/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

2η Αγωνιστική

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

5:0 16:00 - 21/10/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

1:0 16:00 - 21/10/2017
Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:2 16:00 - 21/10/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

0:1 16:00 - 22/10/2017
Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

1:0 16:00 - 22/10/2017
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:2 16:00 - 22/10/2017
Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

1η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

2:2 16:00 - 14/10/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Π.Α.Ο. Κρούστας

Π.Α.Ο. Κρούστας

0:2 16:00 - 14/10/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας

2:1 16:00 - 14/10/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Σ.Ι.

Α.Σ.Ι.

0:1 16:00 - 15/10/2017
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

1:4 16:00 - 15/10/2017
Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ε. Νεάπολης

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

Α.Ο. Σκοπής Σητείας

0:2 16:00 - 15/10/2017
Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

Α.Ο.Σ. Κουτσουρά

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ε. ΝεάποληςΑ.Ε. Νεάπολης222011549+4561
2Α.Ο. Νίκη ΣητείαςΑ.Ο. Νίκη Σητείας2214535318+3547
3Α.Ο.Α.Ν.Α.Ο.Α.Ν.2214355020+3045
4Α.Σ.Ι.Α.Σ.Ι.2213545625+3144
5Α.Ο.Σ. ΚουτσουράΑ.Ο.Σ. Κουτσουρά2212555215+3741
6Α.Ο. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ο. Αναγέννηση Ιεράπετρας2210663727+1036
7Α.Ο. Κόρφος ΕλούνταςΑ.Ο. Κόρφος Ελούντας2293104349-630
8Α.Ο. ΚριτσάςΑ.Ο. Κριτσάς2274112832-425
9Π.Α.Ο. ΚρούσταςΠ.Α.Ο. Κρούστας2243151966-4715
10Α.Ο. Σκοπής ΣητείαςΑ.Ο. Σκοπής Σητείας2241171873-5513
11Νέοι Ο.Φ.Ι.Νέοι Ο.Φ.Ι.2241172271-4913
12Α.Ο. ΒραχασίουΑ.Ο. Βραχασίου2213181866-486