1η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

16:00 - 22/10/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11:00 - 23/10/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

10:30 - 23/10/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

11:10 - 23/10/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

2η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

16:00 - 29/10/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:30 - 30/10/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:30 - 30/10/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:30 - 30/10/2016Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 05/11/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 05/11/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 05/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:30 - 06/11/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

4η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 12/11/2016Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 12/11/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

11:30 - 13/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 13/11/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

5η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 19/11/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

11:00 - 20/11/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:00 - 20/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 20/11/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

6η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 26/11/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 27/11/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 27/11/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 27/11/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 03/12/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 04/12/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 04/12/2016Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

10:30 - 04/12/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

8η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 10/12/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11:00 - 11/12/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 11/12/2016Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 11/12/2016Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 17/12/2016Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 17/12/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 18/12/2016Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:00 - 07/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

10η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 15/01/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

10:30 - 15/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15:00 - 15/01/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

11:00 - 15/01/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 21/01/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 22/01/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11:00 - 22/01/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 22/01/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

12η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

15:00 - 28/01/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 28/01/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

11:00 - 29/01/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

11:00 - 29/01/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

13η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

15:00 - 04/02/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 04/02/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 05/02/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 05/02/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 11/02/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 12/02/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11:00 - 12/02/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 12/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

15:00 - 18/02/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 18/02/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 19/02/2017Γήπεδο Ελούντας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

15:00 - 19/02/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

16η Αγωνιστική

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

11:00 - 05/03/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

11:00 - 05/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 05/03/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 04/03/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

15:00 - 11/03/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 11/03/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

11:00 - 12/03/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:00 - 12/03/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

18η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

15:00 - 18/03/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

15:00 - 18/03/2017Γήπεδο Σητείας
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

15:00 - 18/03/2017Μισεδάκειο Γήπεδο
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

11:00 - 19/03/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

18η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

4:1 15:00 - 18/03/2017
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

1:1 15:00 - 18/03/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:3 15:00 - 18/03/2017
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

7:0 11:00 - 19/03/2017
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

17η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

0:1 15:00 - 11/03/2017
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:6 15:00 - 11/03/2017
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

0:5 11:00 - 12/03/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

0:1 11:00 - 12/03/2017
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

16η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:0 15:00 - 04/03/2017
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

2:3 11:00 - 05/03/2017
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

7:0 11:00 - 05/03/2017
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

0:2 11:00 - 05/03/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

15η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:1 15:00 - 18/02/2017
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

3:2 15:00 - 18/02/2017
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

3:1 11:00 - 19/02/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

0:3 15:00 - 19/02/2017
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

14η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

1:0 15:00 - 11/02/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

3:3 11:00 - 12/02/2017
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

3:5 11:00 - 12/02/2017
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

1:2 15:00 - 12/02/2017
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

13η Αγωνιστική

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

9:0 15:00 - 04/02/2017
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:1 15:00 - 04/02/2017
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

0:6 11:00 - 05/02/2017
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4:0 11:00 - 05/02/2017
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

12η Αγωνιστική

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

1:6 15:00 - 28/01/2017
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

1:3 15:00 - 28/01/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

3:0 11:00 - 29/01/2017
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

3:0 11:00 - 29/01/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

5:2 15:00 - 21/01/2017
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

3:0 11:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

3:2 11:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:2 15:00 - 22/01/2017
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

1:0 10:30 - 15/01/2017
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:4 11:00 - 15/01/2017
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:0 11:00 - 15/01/2017
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

1:0 15:00 - 15/01/2017
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

3:2 15:00 - 17/12/2016
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

0:5 15:00 - 17/12/2016
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

2:4 11:00 - 18/12/2016
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

5:0 11:00 - 07/01/2017
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

8η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

4:1 15:00 - 10/12/2016
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

8:0 11:00 - 11/12/2016
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

4:5 11:00 - 11/12/2016
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

3:2 15:00 - 11/12/2016
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2:2 15:00 - 03/12/2016
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

1:4 10:30 - 04/12/2016
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:8 11:00 - 04/12/2016
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

9:1 11:00 - 04/12/2016
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

6η Αγωνιστική

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:1 15:00 - 26/11/2016
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

1:2 11:00 - 27/11/2016
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

2:0 15:00 - 27/11/2016
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:0 15:00 - 27/11/2016
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

5η Αγωνιστική

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

5:0 15:00 - 19/11/2016
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

1:3 11:00 - 20/11/2016
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

1:2 11:00 - 20/11/2016
Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

1:1 11:00 - 20/11/2016
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

4η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

0:5 15:00 - 12/11/2016
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

1:2 15:00 - 12/11/2016
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

0:3 11:00 - 13/11/2016
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

7:0 11:30 - 13/11/2016
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

10:0 15:00 - 05/11/2016
Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

3:0 15:00 - 05/11/2016
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

4:1 15:00 - 05/11/2016
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

1:1 11:30 - 06/11/2016
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2η Αγωνιστική

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

1:2 16:00 - 29/10/2016
Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

Α.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας

2:0 11:30 - 30/10/2016
Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

2:2 11:30 - 30/10/2016
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

2:4 11:30 - 30/10/2016
Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1η Αγωνιστική

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

Α.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου

2:2 16:00 - 22/10/2016
Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Βραχασίου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

Α.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου

6:2 10:30 - 23/10/2016
Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Α.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας

Νέοι Ο.Φ.Ι.

Νέοι Ο.Φ.Ι.

1:6 11:00 - 23/10/2016
Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

Α.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά

2:3 11:10 - 23/10/2016
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. ΒραχασίουΑ.Ο. Βραχασίου1612315413+4139
2Α.Ε. Λυγιάς ΙεράπετραςΑ.Ε. Λυγιάς Ιεράπετρας1612134915+3537
3Α.Ο. Ίτανος ΠαλαίκαστρουΑ.Ο. Ίτανος Παλαίκαστρου1611236413+5135
4Νέοι Ο.Φ.Ι.Νέοι Ο.Φ.Ι.168443927+1228
5Α.Ο. Οροπεδιακός ΧανδράΑ.Ο. Οροπεδιακός Χανδρά166372631-521
6Α.Ο. Κεραυνός ΣητείαςΑ.Ο. Κεραυνός Σητείας166283337-420
7Α.Ο. Ομόνοια ΧουμεριάκουΑ.Ο. Ομόνοια Χουμεριάκου1642102447-2314
8Α.Ο. Θύελλα ΙεράπετραςΑ.Ο. Θύελλα Ιεράπετρας1612131572-575
9Α.Ε. Αναγέννηση ΙεράπετραςΑ.Ε. Αναγέννηση Ιεράπετρας1621131666-503