1η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

12:00 - 04/11/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

12:00 - 04/11/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

12:00 - 04/11/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

1η Αγωνιστική - B Όμιλος

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

12:00 - 04/11/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

11:00 - 04/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

11:00 - 04/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

2η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Νεάπολης
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

2η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

12:00 - 18/11/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ε. Λυγιάς

3η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

12:00 - 02/12/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

12:00 - 02/12/2017Γήπεδο Κριτσάς
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

12:00 - 02/12/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

3η Αγωνιστική - B Όμιλος

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

12:30 - 02/12/2017Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

12:00 - 02/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ε. Λυγιάς

12:00 - 02/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

4η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

12:00 - 16/12/2017Γήπεδο Ελούντας
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

12:00 - 16/12/2017Γήπεδο Καλού Χωριού
Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

12:00 - 16/12/2017Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

4η Αγωνιστική - B Όμιλος

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

10:00 - 16/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

09:00 - 16/12/2017Γήπεδο Σητείας
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

10:00 - 16/12/2017Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

5η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Ελούντας
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Αγίου Νικολάου
Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Κριτσάς
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

5η Αγωνιστική - Β Όμιλος

Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Γρα Λυγιάς
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

12:00 - 06/01/2018Γήπεδο Κουτσουρά
Α.Ε. Λυγιάς

Α.Ε. Λυγιάς

2η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

2:0 12:00 - 18/11/2017
Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

2:2 12:00 - 18/11/2017
Ο.Φ.Ι.

Ο.Φ.Ι.

2η Αγωνιστική - A Όμιλος

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

3:3 12:00 - 18/11/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

9:0 12:00 - 18/11/2017
Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

2:1 12:00 - 18/11/2017
Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1η Αγωνιστική - B Όμιλος

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

Α.Ο. Κεραυνός Σητείας

1:25 11:00 - 04/11/2017
Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Αναγέννηση

Α.Ο. Νίκη Σητείας

Α.Ο. Νίκη Σητείας

1:6 11:00 - 04/11/2017
Α.Ε. Αναγέννηση

Α.Ε. Αναγέννηση

1η Αγωνιστική - Α Όμιλος

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.

7:4 12:00 - 04/11/2017
Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Σ. Πύργος Καλού Χωριού

Α.Ο. Κριτσάς

Α.Ο. Κριτσάς

3:2 12:00 - 04/11/2017
Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο.Α.Ν. 2000

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

Α.Ο. Κόρφος Ελούντας

1:9 12:00 - 04/11/2017
Α.Ο.Α.Ν.

Α.Ο.Α.Ν.

Α Όμιλος

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο.Α.Ν.Α.Ο.Α.Ν.2200181+176
2Α.Ο. ΚριτσάςΑ.Ο. Κριτσάς220053+26
3Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.Α.Ο. Ελπίδες Α.Ν.2101713-63
4Α.Ο.Α.Ν. 2000Α.Ο.Α.Ν. 2000201156-11
5Α.Σ. Πύργος Καλού ΧωριούΑ.Σ. Πύργος Καλού Χωριού2011710-31
6Α.Ο. Κόρφος ΕλούνταςΑ.Ο. Κόρφος Ελούντας2002211-90

Β Όμιλος

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗG-ΥG-Κ+/-ΠΟΝΤΟΙ
1Α.Ο. ΑναγέννησηΑ.Ο. Αναγέννηση2200271+266
2Α.Ε. ΑναγέννησηΑ.Ε. Αναγέννηση211083+54
3Ο.Φ.Ι.Ο.Φ.Ι.1010221
4Α.Ε. ΛυγιάςΑ.Ε. Λυγιάς00000000
5Α.Ο. Νίκη ΣητείαςΑ.Ο. Νίκη Σητείας100116-50
6Α.Ο. Κεραυνός ΣητείαςΑ.Ο. Κεραυνός Σητείας2002127-260